1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. Yıldız Kadrolu Film’in Fragmanı Yayınlandı!

Yıldız Kadrolu Film’in Fragmanı Yayınlandı!

featured

Warner Bros bünyesinde geliştirilen HBO Max’te yayınlanıcak .No Sudden Move’un fragmanı resmi olarak paylaşıldı. Başarılı yönetmen Steven Soderbergh’ün imzasını attığı No Sudden Move başrolünde ise Don Cheadle’ı var. Senaryosunu Ed Solomon’u kalem aldığı Film, HBO Max’te gösterimini yapmaya başlamadan önce, prömiyerini Tribeca Film Festivali’nde yapacak.

Oyuncu Kadrosu

Don Cheadle, Benicio Del Toro, David Harbour, Ray Liotta, Jon Hamm, Amy Seimetz, Kieran Culkin, Julia Fox, Brendan Fraser, Noah Jupe, Matt Damon, Frankie Shaw gibi isimlerden oluşan zengin kadrosuyla dikkat çeken film’in konusuna göz atalım.

Film’in Konusu

Film bir hırsızlık işinin ters gitmesi sonucu kendilerini bu pozisyona sokanları araştırmaya başlayan bir grup suçlunun hikâyesini anlatıyor genel olarak böyle ama ilerleyen süreç aslında nasıl ?

Bir eve saldırı düzenlemek için tutulan üç suçluya odaklanıyor aslında. 1955 yılının Detroit’inde yaşayan azılı suçlular, düzenledikleri saldırının ardından yaşananlardan sonra dolandırıldıklarını düşünmeye ve dönemin politik tartışmaları ile bağlantılı ayrışmalar yaşamaya başlar. Ekip, bir dosyayı çalmak üzere görevlendirilir. Ancak olay yalnızca basit bir dosyayla sınırlı değildir. Planları tamamen kötü gider ve kendilerini görevlendiren kişiyi araştırmaya başlarlar. Yaşananlar, Detroit’te yaşanan ırkçılık olaylarının ve ayaklanmaların bir parçasıdır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap