1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Yeni sezonda Fenerbahçe oyuncularından Caner Erkin ve Sinan Gümüş neden kadrodan çıkarıldı

Yeni sezonda Fenerbahçe oyuncularından Caner Erkin ve Sinan Gümüş neden kadrodan çıkarıldı

Caner Erkin Ve Sinan Gümüş yeni sezon kadrosunda yer alamayacak

featured

Yeni sezon için hazırlıklara hiç durmadan devam eden Fenerbahçe’de bu, sezonun kadrosu hazırlık maçlarındaki performanslara göre düzenleniyor. Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira iki futbolcunun kadro dışı bırakılmasını istedi. Takımdan gelen resmi açıklama sonrası Caner Erkin ve Sinan Gümüş’ ün yeni sezon kadrosunda yer almadığı bildirildi.
Süper Lig’de hazırlıklara tam gaz devam eden takım, hazırlık için yapılan maçlarda takım eksiklerinde anlamak istiyor. Yaz sezonundan bu yana 5 defa hazırlık maçı yaptıran Vitor Pereira yeni sezonun oyuncu kadrosunu neredeyse kafasında şekillendirdi.

Fenerbahçe’den Resmi Açıklama Geldi

Ekibin yaptığı açıklamada “ Bu sezonda kurulacak Profesyonel Futbol A Takımımızda, Teknik Direktörümüz olan Vitor Pereria verdiği kararla, takım oyuncularından Caner Erkin ve Sinan Gümüş bundan sonraki futbol hayatlarını Fenerbahçe’den ayrı şekilde yürütecekleriyle ilgili karar verildi. Oyuncuların bundan sonraki, hayatlarında yapacakları planlamalarla ilgili çalışmalar yapılıyor” şeklinde bilgi verildi.

Teknik Direktör Kararını Caner Erkin’e Özel Olarak Bildirdi

Skorer’den gelen bilgi doğrultusunda Fenerbahçe Teknik Direktörünün Caner Erkin’le bizzat görüşme yaptığını ve onun bu sezonda kuracağı takıma uygun görmediği için kadroda yer vermediğini kendisine özel olarak bildirdi.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap