1. Ana Sayfa
  2. Kripto para
  3. Yasin Oral : Paribu Kendi Token’ını Oluşturucak!

Yasin Oral : Paribu Kendi Token’ını Oluşturucak!

featured

Türkiye’de en çok kullanılan kripto pazar borsası Paribu, kendi tokeni’ni oluşturacağını açıkladı.Merakla beklenen bu haberin yanı sıra kullanıcıları tarafından sosyal medya’da yeni kripto para alımlarının daha fazla olmasını gerektiğini uzun süredir dile getiren kullanıcıları da unutmamış olalım , yeni bir atılım olarak kendi tokeni’ni oluşturacağı haberini webrazzi.com’da Arda Kural’la yapılan canlı röportajda anlatan Yasin Oral hem Paribu’dan hem de yeni stratejilerden bahsetti.

Paribu Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor!

Paribu Ceo’su Yasin Oral kendi token’ını oluşturmayı planladığını ne zaman gerçekleşebileceğinin ise tam olarak belli olmadığını söyledi. İlerleyen günlerde Paribu’da listelenecek yeni coin’lerin de olduğunu belirten Yasin Oral, Paribu’nun güvenilirliği ile belli olan entegrasyonları yapmayı özen gösterdiğini söyledi.

Ayrıca diğer ek hizmetlerden bahseden Oral, Paribu’nun önümüzdeki aylarda yayına alınacak olan “Soğuk Cüzdan” hizmetinin yanısıra Visa ile iş birliği sonucu hayata geçirilecek kart süreci devreye girecek.

Daha sonrası için hareketli grafik özelliği de uygulamalarında olucak,Yasin Oral, bugüne kadar kullanıcıların yaşadığı tüm problemlerin çözüleceğini belirtti.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap