İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. WhatsApp’da silinen mesajları geri döndürmek mümkünmü?

WhatsApp’da silinen mesajları geri döndürmek mümkünmü?

WhatsApp uygulamasında silinen mesajları geri döndürmek için bunları yapmak gerekir.

featured

Dünyanın her yerinde kullanılan ve oldukça popülerlik kazanan WhatsApp uygulamasında zaman zaman silinen mesajları yeniden geri döndürmeye ihtiyaç duyulabilmektedir, peki bu, mesajları nasıl geri döndürebiliriz? diye bir soru oluşuyor.

Silinen mesajları nasıl geri döndürebilirim?

Herkesin bildiği üzere WhatsApp uygulamasında mesajları silme özelliğini kendisinde bulundurmaktadır. Ancak bu mesajlar silindiği zaman nasıl geri döndüreceğimizle bağlı bir özellik bulunmuyor. Bu makale okuyuculara gerek duydukları zaman nasıl silinen mesajları geri döndürecekleriyle ilgili detaylı bilgi verecektir.

Android Ve İOS Cihazlarda Bu İşlem Nasıl Yapılır?

Android ve İOS cihazlarda öncelikle mesajları geri döndürmek istiyorsanız, ilk olarak WhatsApp uygulamasını telefondan kaldırmanız gerekiyor. Bu, işlemin hemen ardından uygulamayı tekrar Play Store ve ya App Store yardımıyla indirerek numaranızı girip doğrulama işlemini yaptıktan sonra, açılacak pencerede WhatsApp yedeğini geri yüklenmesiyle ilgili soru sorulacak. Bu işlemi kabul ederek silinen mesajları geri yükleyebilirsiniz. Yalnız burada aynı Google hesabıyla giriş yapıldığından emin olmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap