İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Valve Steam Deck İçin Bir Reklam Yaptı

Valve Steam Deck İçin Bir Reklam Yaptı

featured

Valve’ın YouTube kanalı bu yıl ilk kez Steam Deckiçin bir fragman ile güncellendi. Bir dakikalık reklam onu “dünyanın en güçlü oyun el bilgisayarı” olarak adlandırıyor ve “bulut tasarrufları, Steam sohbeti ve daha fazlası” gibi özellikleri vurgulayarak “ödün vermeden taşınabilir oyun” sunduğunu vurguluyor.

Ghostrunner, Prey, Star Wars Jedi: Fallen Order, Death Stranding, Control, Slay the Spire ve The Ascent’in Valve’ın cihazında sorunsuz bir şekilde çalıştığını görmek onu cazip bir teklif gibi gösteriyor. Şahsen, tüm Steam kütüphanemi bir el cihazında çalabilme sözü, fare ve klavye kontrollerini ne kadar tercih ettiğimi fark etmemi sağlıyor. Hades’i fare ve klavyeyle oynuyorum, Cehennem Kolları için harika. Belki Steam Deck’in dokunmatik ekranı ve izleme dörtgeni fikrimi değiştirir?

Reklam, şimdi bir Steam Deck rezerve etme çağrısıyla sona eriyor. Bunu yaparsanız, “Aralık 2021’de gönderilmeye başlayacak” beyanına rağmen yıl sonuna kadar almayı beklemeyin. Hangi modeli sipariş ettiğinize bağlı olarak, şu anda ayrılmış herhangi bir Steam Deck’in 2022’de bir noktada gelmesi muhtemeldir

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap