İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Ünlü Şef Evleniyor!

Ünlü Şef Evleniyor!

evleniyorlar...

featured

Geçtiğimiz günlerde bir avm’de alışveriş turunda görünen sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler ile ünlü şef Arda Türkmen evleniyorlar. Uzun zamandır birlikte olan Melodi Elbirliler ile ünlü şef sosyal medyada da mutlu pozlarından paylaşıyorlar.  Alışveriş turunda görünen Melodi Elbirliler yöneltilen sorulara: ‘ Düğün tarihini belli ama paylaşmak istemiyorum. Bu yaz ayı içinde diyebilirim. Hazırlıklar tamamladı. Gelinlik de aldım.’ Cevabını verdi.

Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinden çıkan Melodi Elbirliler evlilik hazırlıklarını tamamladıklarını açıkladı. Ünlü çift bu ayın sonunda nikah masasına oturacak.

Melodi Elbirliler Kimdir?

1991 yılında İzmir’de dünyaya gelen Melodi Elbirliler ’in sosyal medyada 543bin takipçisi var ve kendisi Youtube’da çektiği güzellik videoları ile tanınıyor. Sosyal medya hesaplarından sık sık makyaj videoları paylaşan blogger Melodi Elbirliler Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunu. Ünlü şef Arda Türkmen ile yaşadığı aş sayesinde sık sık gündeme gelen Melodi Elbirliler ünlü şef ile yakında nikah masasına oturuyor.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
habertürk

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap