İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. Ünlü Oyuncu Melis Sezen Sadakatsiz dizisindeki Rolü İçin Bunları Söyledi

Ünlü Oyuncu Melis Sezen Sadakatsiz dizisindeki Rolü İçin Bunları Söyledi

Ünü oyuncu Melis Sezen Sadakatsiz dizisi ile ilgili konuştu.

featured

İnstyle dergisine konuşan Sadakatsiz dergisinin ünlü oyuncusu Melis Sezen, Oynadığım ‘Derin’ rolü bana çok şey öğretti. Genç bir kız olarak aşık olmayı, hayatın merkezine başkasını koyduğunda ve kendi mutluluğunu sadece ona bağladığında neler olabileceğini. Bir kızdan bambaşka bir kadına çok zor, çok engebeli bir yolculuk ‘Derin’inki. Dönüşümlerin kadını. Çok seviyorum onu.”dedi. Başta çok sert tepkiler aldığını belirten ünlü oyuncu “Tam bir ‘Oğlak’ burcuyum. İnatçıyım, sorumluluklarımı bilirim, köklerine bağlıyım, aileye çok düşkünüm ve çalışarak mutlu oluyorum. Yükselenim ‘Balık’ çok zıt burçlar. Ağlaklık değil ama sinirlendiğim zaman gözlerim dolar. Film izlerken ağladığım bile olur bazen.” açıklamalarında bulundu.

 

Bilinmeyen yönleriyle ilgili de konuşan ünlü oyuncu “Hayvanların içinde büyüdüm. Kedi, köpek, kuş, kaplumbağa, balık, tavşan, ördek, iguana… Kocaman bir aile olduk. Şimdi 4 köpeğimiz, yirmiden fazla kedimiz var. Mutlu bir çocukluk geçirdim.” Dedi.

 

Ünü oyuncu verdiği röportajda, başta çok sert tepkiler aldığını fakat sonradan ‘Derin’i tanıdıkça birçok kadından olumlu mesajlar aldığını söyledi. Ünlü oyuncu ‘Derin’i tanıdıkça empati kurmalarına çok mutlu oldum.’ Dedi.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
habertürk

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap