İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter’dan Ücretli Hizmet ; Twitter Blue , Özel Erişimlere Sahip Olucaksınız!

Twitter’dan Ücretli Hizmet ; Twitter Blue , Özel Erişimlere Sahip Olucaksınız!

featured

Twitter uzun süredir konuşulan aylık abonelik sunma planlarını doğruladı. Şirketten yapılan duyuruda, kullanıcılara ayda birkaç dolar karşılığında özel erişimlere abonelerin ulaşabileceği yeni “Twitter Blue” hizmetinin Kanada ve Avustralya’da kullanıma açıldığını duyurdu.

Şimdilik, Twitter Blue, yer imlerini düzenlemek için klasörler ve uzun konuları görüntülemeyi kolaylaştırmak için kullanılıyor, bir “okuyucu modu” da dahil olmak üzere yalnızca bir kaç ek özellik ile geliyor. Ayrıca son gönderinizin Twitter’ın bir düzenleme düğmesine tıklayıp muhtemel bir “tweeti geri al” özelliği de bu ücretli hizmette olabilir. Ücretli Twitter istemcisi Brizzly’deki bir özelliğe benzer şekilde Twitter’ın “geri alma tweeti”, kullanıcıların 30 saniyeye kadar gecikmeden geri al ayarlamasına izin veriyor, böylece tweet yayınlanmadan önce yazım hataları veya hatalar düzeltilebilir.Brizzly uygulamasının 2010 yılında AOL tarafından satın alındığını hatırlatalım.

Brizzyly.com güncel arayüzü

Twitter Blue ayrıca uygulamaya özel bir uygulama simgesi ve renk temaları ayarlama yeteneği gibi birkaç ekstra özelleştirme seçeneği de bulunuyor şimdilik Twitter Mavisi özellikleri yalnızca mobilde geçerli. Abonelikler Kanada’da ayda 3,49 USD ‘den başladı. Avustralya’da ise aylık 4,49 USD tutarında diğer ülkeler de fiyat ne olucak merak konusu. Ayrıca şirket, Twitter Blue’nun ABD’de veya diğer ülkelerde ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda yorum yapmaktan kaçındı, merakla kullanıcıları twitter’dan bu haberi bekliyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap