İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter Spaces Yeni Güncellemelerle Kapıda!

Twitter Spaces Yeni Güncellemelerle Kapıda!

featured


Twitter, Twitter Spaces’ın keşfedilmesini ve paylaşılmasını kolaylaştırmak için yeni bir güncelleme yayınlıyor. Güncelleme, kullanıcıların Android ve iOS cihazlarındaki bir canlı yayından doğrudan tweet atmasına izin verecek. 

Kullanıcılar Spaces’ta bir konuşmayı dinlerken daha önce bir tweet yayınlayabilirken, doğrudan Space’teki yeni tweet oluşturucu bunu çok daha kolay hale getiriyor.

Twitter, Spaces için yeni ‘misafir yönetimi’ kontrolleri ve arama özellikleri alan iOS uygulamasına daha fazla özellik ekledi. İkinci özellik şu andan itibaren beta kullanıcıları için kullanılabilir. Ayrıca Spaces’ı daha güvenilir hale getirmek için birkaç hatayı da düzeltti.

Twitter, iOS uygulaması ve Twitter Spaces ile ilgili daha fazla özellik paylaşıcak. Tab Beta kullanıcıları, iOS’ta canlı ve gelecek yeni canlı yayınlara katılabilecek . Kullanıcılar için daha fazla Canlı Alan keşfetmek için yeni arama özelliklerinin Android ve masaüstü kullanıcılarına ne zaman sunulacağına dair bir bilgi yok.

Bu haftanın başlarında , Twitter’ın Web uygulamasında kullanıcılarının Twitter canlı yayınlarında konuşmasına izin verme yeteneği üzerinde çalıştığını duyurdu.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap