1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. Somer Sivrioğlu Kız Arkadaşıyla Görüntülendi

Somer Sivrioğlu Kız Arkadaşıyla Görüntülendi

Masterchef Jürilerinden Somer şef kız arkadaşıyla yürüyüş yaparken görüntülendi

featured

Yapımcılığını Acun Ilıcalının üstlendiği, bu yıl dördüncü sezonuyla ekrana gelen “Masterchef Türkiye” yarışmasının jürilerinden Somer Sivrioğlu, kız arkadaşıyla yürüyüş yaptıkları zaman kameraya yakalandılar.

36 derece sıcakta bile yürüyüş yapmaktan vazgeçmeyen Sivrioğlu, yanında bulunan kadını soran habercilere “Kız arkadaşım” şeklinde yanıt verdi. Türkiye’de oluşan yangınlarla ilgili üzgün olduğunu dile getiren Sivrioğlu, ‘Annemlerde şu an Bodrum’dalar. Durumları çok şükür iyi. Annem Koah hastalığı olduğu için yangın onu biraz etkiledi’ şeklinde açıklama verdi.

50 yaşında olan Somer Şef geçen yıl Aslı Sivrioğlu’la 18 yıllık evliliklerini bitirmişlerdi. Bu evlilikten iki çocukları vardı.

Masterchef Türkiye’ye Nasıl Jüri Olarak Seçildi?

Geçen yıl Hakan Bilginin sunuculuğunun yaptığı, Youtube’de yayımı yapılan “Mekanın sahibine geldik” programına konuk olarak çağrılan Somer şef Masterchef jürilik hayatının nasıl başladığıyla ilgili bilgi vermişti.

Avustralya’da yaşıyordum, ama Türkiye’den de kopmak istemiyordum. Sosyal medyada “Masterchef başlıyor” diye bir habere rastladım. Arkadaşımla konuştum Masterchef Başlıyormuş sen Acun Ilıcalıyı tanırsın, bir söylesen bende yarışmaya misafir şef olarak katılsam, Türkiye’de de bir Masterchef yapmış olurum” şeklinde konuştuk

Teklifim Acun beye başka şekilde iletilmiş,’ biz de onu arıyorduk’ cevabını vermişler. Sonra Türkiye’ye gelmem teklif olundu, bende Avustralya’da ki işlerimi anlattım, çekimleri bir iki aya bitiririz dediler. İlk sene 38, geçtiğimiz yıl 80, bu sene 135ci bölüme doğru gidiyoruz. Yarışmaya katılma konusunda iyi ki bu kararı vermişim.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap