1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Realme’nin Yeni Fiyat Performans Telefonu Yanlışlıkla Paylaşıldı!

Realme’nin Yeni Fiyat Performans Telefonu Yanlışlıkla Paylaşıldı!

featured

Son dönemlerde popüleritesi artan Realme akıllı telefon ailesini genişletmeye hızla devam ediyor. Uygun fiyatlı telefonlarla karşımıza çıkan Realme  5G telefon açıklamalarıyla da gündeme gelen şirketin, gizemli bir telefonu ortaya çıktı. Çin’in patent kurumu TENAA’da listelenen telefonun, bazı teknik ise özellikleri belli oldu.

Ortaya çıkan özelliklere göre, Çinli akıllı telefon üreticisi, yeni bir amiral gemisi üstünde çalışıyor.

TENAA platforumunda ortaya çıktı

Sertifika sayfasında çok kısa süre açık kalan telefon, ortaya çıkmasının hemen ardından platformdan kaldırıldı. Ancak durumu fark eden uyanık bir Weibo kullanıcısı, ekran görüntüsünü alarak özelliklerin gün yüzüne çıkmasını sağladı.

İsmi tam olarak bilinmiyen RMX3366 kod adlı gizemli telefon, 6.55 inç Full HD+ OLED bir ekranla gelecek. HDR desteğine ve 8 mm kalınlığa sahip olacak olan bu telefon modeli, ince yapısına rağmen 4500 mAh büyüklüğünde bir bataryayla kullanıcılarına gelecek.

RMX3366, Snapdragon 778G ya da Snapdragon 870  işlemcisini kullanacak. Seçenekler arasında iki işlemci bulunmasının temel nedeni ise şirketin bu CPU’ları kullanan yeni bir telefon geliştirdiğinin bilinmesi.

Özellikle diyebiliriz ki fiyat performans ürünü olacak bu telefon kullanıcıları tarafından merak bekleniyor ve gizemli Realme telefonun ne zaman tanıtılacağı ise şu an için bilinmiyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap