1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. Netflix’ten Aksiyon Dolu Film “Kane”

Netflix’ten Aksiyon Dolu Film “Kane”

Dünyanın en büyük video akış servisi olan Netflix, dönemin en popüler yapımlarından John Wick‘i andıran yeni filmi Kate’ten yeni bir fragman paylaştı.

Kate isimli bu yeni Netflix filmi, aynı John Wick gibi bir tetikçiyi konu alacak ve aksiyonun yoğun olduğu bir film olacak. Paylaşılan fragman da filmin aksiyon dozajını bizlere net bir şekilde gösteriyor. Filmin konusunu ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Kate, 10 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak.

Filmin yönetmenliğini Cedric Nicolas-Troyan üstlenirken, senaristliğini ise Umair Aleem üstleniyor. Filmin başrolünde daha önce Birds of Prey, Cloverfield Yolu No: 10 ve Scott Pilgrim vs. the World gibi filmlerde oyunculuk yapan Mary Elizabeth Winstead bulunuyor. Geriye kalan oyuncu kadrosu ise şöyle: Woody Harrelson, Michiel Huisman, Tadanobu Asano, Elysia Rotaru ve Jun Kunimura gibi isimler bulunuyor.

Konusu

Son Derece titiz çalışan ve olağanüstü becerilere sahip olan Kate kariyerinin zirvesinde, gerekli tüm hassasiyetlere sahip, kusursuz bir suikastçıdır. Ancak Tokyo’da kendisinden beklenmeyecek şekilde bir görevi eline yüzüne bulaştırır ve zehirlendiğini keşfetmesi uzun sürmez. Bu hunharca yavaş gerçekleşen infaz, katillerinden intikam alması için ona 24 saatten az süre tanır. Kate, bedeni hızla iflas ederken eski kurbanlarından birinin ergen kızıyla beklenmedik bir bağ kurar.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap