1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. MasterChef’te ana kadroya kim girecek?

MasterChef’te ana kadroya kim girecek?

featured

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de lezzet mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef 2021’de bu akşam yedek yarışmacılar arasında ana kadroya girme mücadelesi yaşanacak. 4 Eylül Cumartesi MasterChef yeni bölümde on iki yedek yarışmacı, ismi yazılı önlüğü kazanmak için tüm yeteneklerini sergileyecek. Nefes kesecek iki aşamalı oyunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şefler, ana kadroya giren ismi açıklayacak. Peki, bu akşam MasterChef Türkiye’de ana kadroya kim girecek? MasterChef 57. bölümde yedek yarışmacıların mücadelesi, ana kadroya giren yarışmacı hakkındaki gelişmeler haberimizde.

MASTERCHEF’TE ANA KADROYA KİM GİRECEK?

MasterChef Türkiye’de bu akşam yedek yarışmacıların ana kadroya girme mücadelesi yaşanacak. On iki birbirinden iddialı yedek yarışmacı, ismi yazılı önlüğü kazanmak için kapışacak. İki aşamalı olarak yapılacak oyunda yarışmacılar, ilk turu geçmeye çalışacak. İlk turu geçen yarışmacılar arasında geçecek nefes kesen anlar sonrasında şefler, ana kadroya giren ismi açıklayacak. MasterChef Türkiye yeni bölümle birlikte gelişmeleri ve detayları haberimizden takip edebilirsiniz.

Haber ile ilgili metin girin!.
Haber ile ilgili metin girin!.
Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2021’DE HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de bu hafta Mavi takım ile Kırmızı takım arasında kıran kırana dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Üç dokunulmazlık oyunu sonunda Mavi takım 2, Kırmızı takım bir kez kazandı. Bunun sonucunda Mavi takımda eleme potasına Hasan ile Dilara girdi. Kırmızı takımdan eleme potasına giren isimler ise Emre, Fatma, Safanur, Hamza oldu. Pazar günü yapılacak eleme gecesinde bu yarışmacılardan birisi veda edecek.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap