1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. MacBook Pro , Tekrar Ertelendi

MacBook Pro , Tekrar Ertelendi

featured

Apple’ın WWDC’de yeni MacBook Pro modellerini duyuracağına dair umutlar olsa da, açılış konuşmasında bununla ilgili hiçbir şeyden bahsedilmedi. En son tahminlere göre cihaz şimdi 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Bu tahminler, Apple tedarikçilerinin yeni cihaz için sevkiyatların temmuz ayından eylül ayına kadar sürecek olan yılın üçüncü çeyreğinde başlayacağını belirten iddialarına dayanıyor. Ancak, bu gönderilerin yeni MacBook Pro’lara mı yoksa dizüstü bilgisayarlar için ayrı bileşenlere mi atıfta bulunduğu konusunda mutlak bir netlik yok.

Yeni Apple MacBook Pro modellerinin birkaç şeyi değiştireceği tahmin ediliyor. Daha parlak bir mini LED ekrana ve daha aerodinamik bir üst ve alta sahip geliştirilmiş bir tasarıma sahip olmaları bekleniyor. Dahası, HDMI bağlantı noktası, SD kart yuvası ve manyetik şarj bağlantı noktası da dahil olmak üzere 2016’nın Apple MacBook Pro modellerinde bulunmayan birkaç kontrolü geri getirecekler. Raporlar ayrıca fiziksel İşlev tuşlarının Touch Bar’ın yerini alarak geri dönüş yapacağını öne sürüyor.

Söylentiler, Apple’ın yeni MacBook Pro modellerinin yeniden tasarlanan 14 inç ve 16 inç ekranlarının, M1 yongasının daha hızlı bir yinelemesi olan M1X yongası tarafından desteklenecek olduğunu gösteriyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap