1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. Kıvanç Tatlıtuğ Hayranlarını Yeni Projeyle Ne Zaman Sevindirecek?

Kıvanç Tatlıtuğ Hayranlarını Yeni Projeyle Ne Zaman Sevindirecek?

featured

Kıvanç Tatlıtuğ sevenlerinin karşısına yeni bir dizi projesiyle ne zaman çıkacak?. En son rol aldığı “Çarpışma” dizisinden baya bir zaman geçmesine rağmen kendisine göre bir dizi bulamayan Tatlıtuğ bu yakınlarda çekimi yapılacak Kral Kaybederse projeden teklif alan Kıvanç’ın cevabı ne yönde olacağı her keste merak uyandırdı.
Oyuncunun Son Olarak Rol Aldığı Dizi Hangisi?
Son olarak Neftlix kanalında yayımlanan “Bir Denizaltı Hikayesi” de yer alan Kıvanç, bu projede oynadığı rolünden çok etkilendiğini ve böyle bir dizide kariyer hayatında ilk kez yer aldığını dili getirmiştir. Projenin seyircilerin de çok seveceğini söyleyen Kıvanç, projenin diğerlerine göre çok iddialı ve farklı olduğuyla bağlı konuşarak diziye olan heyecanı yükseltti.
Kıvanç Tatlıtuğ ’un Yeni Projesi Nedir?
Sevenleri bir dizi projesinde yer almasını beklerken, Tatlıtuğ ’un tercihi yeniden dijital proje oldu. “Into The Light” projesinden aldığı, oyunculuk teklifini onaylamasıyla bağlı ilk kez gazeteci Birsen Altuntaş açıkladı. Kulisten alınan bilgiye göre Tatlıtuğ bu, projede konuk oyuncu olarak çalışacak.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap