İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Kerem Bursin’in instagram hesabı neden kapatıldı ?

Kerem Bursin’in instagram hesabı neden kapatıldı ?

featured

Sosyal medya siteleri Twitter ve Instagram’da halkı kine sevk eden, yalan yanlış bilgiler paylaşarak toplumu tetikleyen, açık açık hayvanlara dair bile katliam çağrısı, şiddet çağrısı yapan, tehdit eden hesaplar at koşturur ve hesaplarına hiçbir şey olmazken düzgün hesaplar, bu hesaplara had bildiren hesaplar bir bir kapatılıyor.

Son kurbanda Kerem Bursin oldu. Instagram Kerem Bursin’in 9 milyon takipçili hesabını kapadı. Kerem Bursin hayranları Bursin’in hesabının neden kapandığını merak etmeye başladı.

Kerem Bursin bu sorulara “Açıkçası bende bilmiyorum, kısmet” diyerek yanıt verdi. Bursin’in hesabının siyasi bir neden mi kapandığı merak konusu oldu. Son olarak paylaşılan Help Turkey paylaşımları telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştı.

Twitter ve Instagram’da sıklıkla yaşanan bu sorun giderek can sıkmaya başladı. Pek çok düzgün hesap kapatılırken, halkı kine sevk eden, tehditler yağdıran, şiddet ve ölüm yayan hesapların açık olması Twitter ve Instagram’daki ikiyüzlü anlamsızlık yine gözler önüne serildi. 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap