1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. “Kardeşlerim” izleyicilerinin beklediği tarih belli oldu

“Kardeşlerim” izleyicilerinin beklediği tarih belli oldu

featured

Geçtiğimiz sezonun en başarılı dizileri arasında yerini alan Kardeşlerim dizisi sezon finali yaptığından , bu yana yaz tatilini devam ettiriyor. Dizinin sevenleri büyük bir heyecanla ne zaman yeni sezonun başlayacağını bekliyor. “Kardeşlerim” dizisiyle ilgili sevenlerinin beklediği o tarih çok yakında belli olacak.
“Kardeşlerim” Dizisinin Hızla Yükselişi
ATV de yayımı yapılmakta olan ve anne babalarını bir-birinin arkasıyla kaybeden dört kardeşin hayatından bahs eden “Kardeşlerim” dizisi yalnız Türkiye dahilinde değil bir çok ülkelerde de büyük bir kitle tarafından izlenilmektedir. Derin bir hikayeden konuşulan dizi, sezon sonunda en başarılı diziler arasında kendi yerini aldı.
Yeni Sezonda Hangi Veda Ve Katılımlar Olacak?
Dizi sezon finali yapmazdan önce, gelecek sezon için veda ve katılımların olacağı söylendi. Dizide Ayşe olarak rol alan Çağla Şimşeğin diziden ayrıldığıyla ilgili olan bilgiler onaylandı. Vedanın ardıyla Harika’nın halası Berna’nın da projeye katılacağı, yalnız bu rolü kimin üstleneceğiyle bağlı bir haber çıkmadı. Esila Umut’unda oyuncu kadrosunda olacağıyla ilgili haberler verildi.
“Kardeşlerim” dizisi ağustos ayında sevenleriyle buluşacak.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap