1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. John Wick 4’ün Son Oyuncusu Donnie Yen Oldu

John Wick 4’ün Son Oyuncusu Donnie Yen Oldu

featured

Ip Man serisi ile dünya da ün yakalayan, Çin’in en popüler aktörlerinden Donnie Yen, Keanu Reeves ile birlikte , John Wick 4’ün kadrosunda rol alıcak.

Chad Stahelski‘nin yönetmen olduğu filmde, Donnie Yen’in John Wick’in tıpkı kendisi gibi eski bir tetikçi olan eski bir dostuna yardım edeceği belirtiliyor. Yen’den önce filmin kadrosuna, Britanya’dae geçen yıl yayımlanan ilk stüdyo albümüyle ismini duyuran Japon şarkıcı Rina Sawayama’da dahil olmuştu.

Filmin yapımcılarından Basil Iwanyk açıklamasında  “Donnie Yen, seriye capcanlı ve güçlü bir enerji getirecek. Onu John Wick 4’e getirmekte kararlıydık ve Keanu ile iş birliği yapması için bu kadar büyük bir yeteneğe sahip olma fırsatı elde ettiğimiz için heyecanlıyız.” dedi.

Chad Stahelski’nin yönetmen koltuğuna oturduğu film, 2019 yapımı flimin John Wick: Chapter 3 serisinin ardından yaşananları anlatacak. John Wick 4’ün ardından John Wick: Chapter 5’in çekimlerine geçiş yapılacağı bilinenler arasında yer alıyor.

John Wick: Chapter 4, 27 Mayıs 2022’de sinemalarda olacak. Aynı gün Keanu Reeves ‘ in diğer rol aldığı dünyaca ünlü flim Matrix 4 ‘ de sinemalar da olucak.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap