1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. ING Bank’tan Faizsiz Kredi İmkanı! Başvurular Bugün Sona Eriyor

ING Bank’tan Faizsiz Kredi İmkanı! Başvurular Bugün Sona Eriyor

featured

ING Bank’tan gelen açıklamalara göre faizsiz kredi verilecek son tarih 14 Haziran 2021 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Açıklama yapan ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı “ING olarak müşterilerimizin hayatında bankacılığın yerini en aza indirerek onları önceliklerine odaklanıp istedikleri hayatı yaşamaları için cesaretlendiriyoruz. Müşterilerimize her zaman, her yerden, kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatarak zahmetsiz bir bankacılık hizmeti sunmanın yanı sıra ekonomik olarak onları desteklemeyi önemsiyoruz. Bu kapsamda ING ailesine katılacak yeni müşterilerimize yönelik geliştirdiğimiz avantajlı ihtiyaç kredi kampanyamız ile salgın döneminde nakit ihtiyacı olan müşterilerimizin yanlarında olmayı amaçladık.” ifadelerini kullandı.

Yeni ve ilk 5 bin kişiye faizsiz 5 bin TL kredi kampanyasından faydalanabilecek. Dijital bankacılık üzerinden yapacakları başvurularının onaylanması durumunda, 12 ay vadeli 0 faizli 5 bin TL kredilerini hemen kullanmaya başlayabilecekler.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap