1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Honor 50 Serisi iPhone 12 Pro Max’i Üzecek!

Honor 50 Serisi iPhone 12 Pro Max’i Üzecek!

featured

Şu sıralar bütün kullanıcıları tarafından beklenen Honor, bilindiği üzere Huawei ile birlikte bir süre önce yollarını ayırmıştı.

Bu karar sonrasında Honor, Huawei bünyesinden ayrıldıktan sonra çalışmalara sil baştan başlayan yeni modellemeler üzerinde çalışıyordu. Honor 50 ile gelecek olan bu modelin, pek çok ayrıntısı sızdırılmış durumda.

Honor model telefon renkleri

Görüldüğü üzere Huawei P50’de kullanılacak olan çift daireli kamera kurulumu Honor 50’de de aynı şekilde yer alıyor.Honor her ne kadar Huawei çatısından ayrılmış olsa da hala Huawei etkisinden tam anlamıyla kurtulabilmiş değil. İki marka da geliştirdiği amiral gemisi modellerinde bu kadar benzer tasarımları tercih ediyor.

Honor 50’nin tanıtım gününde ise Gong Jun isimli popüler bir Çinli aktör ve model, 16 Haziran’da Çin’de Honor 50 serisi akıllı telefonlarını tanıtacak.

İlk modeller 50 megapiksel ana kamera ve 66W şarj ile geleceği tahmin edilirken , ikinci modellerin 100 megapiksel kamera ve 100W şarj ile gelebilir. Honor 50’nin ana modelinde Qualcomm’un yeni nesil yonga seti Snapdragon 778G yer alacak. RAM tarafında ise 8 GB RAM bulunacak.

Geekbench’in tek çekirdek bölümünden 787 puan ve çoklu çekirdek bölümünden ise 2836 puan almayı başardı ve bu sayede en güçlü oyuncu olarak kullanıcılarına kavuşacak gibi görünüyor.

Serinin ayrıca Honor50 SE ve Honor50 Pro+ gibi iki telefon modelleriyle yükseltilmesi bekleniyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap