1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in aldıkları son kararla hayranlarını şaşırttı

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in aldıkları son kararla hayranlarını şaşırttı

Sen Çal Kapımı dizisinin bitmesinin ardından Hande Erçel ve Kerem Bürsin gelecekle ilgili son verdiği karar sevenlerini çok üzdü

featured

Güneşin Kızları dizisinde hayat verdiği Selin karakteriyle büyük bir başarıya imza atan Hande Erçel, son zamanlarda sosyal medyada en çok konuşulan kadın aktörlerin başında geliyor. Bunun böyle olduğunu son zamanların istatistiklerine göz gezdirmekle de anlaşılır.

Nisan ayında ilişkilerinin ortaya çıkması izleyicilerini pek şaşırtmadı. Onlar verdikleri görüntülerde gerçekten bir birine aşık olan iki sevgiliye benziyorlardı. Sen Çal Kapımı dizisinin bitişine son 5 bölüm kaldı ve iki aşığın dizideki macerası bitiyor.

Sen Çal Kapımı Dizisi Hayranlarına Veda Ediyor

Sen Çal Kapımı dizisi 52’ci bölümüyle Eylül ayında final yapıyor. Romantik dizi 5 bölümden sonra ekranlara veda ediyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin, çifti sevenlerinde ikilinin bundan sonra hangi projeyle ekranlara geleceği merak uyandırıyor. Kulislere yansıyan bilgilere göre yeni proje için biraz beklemek gerekecek, ikilinin yeni proje öncesi bazı planları olduğu hakkında bilgi verildi.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin İkilisinin Gelecekle İlgili Planları Ne Yönde ?

Gelen bilgilere göre güzel oyuncu Hande Erçel yeni bir projede yer almak istemiyor, gelecekle bağlı hemen karar vermek yerine bunun, aksine kendisini geliştirme konusunda düşünen oyuncu, kariyer seviyesini daha da ileri götürmek için Kerem Bürsin’le bir süreliğine Amerika’ya gideceği bildirildi.

Güzel oyuncu Amerika’da hem dil öğrenmek hem de oyuncu koçluğu yapan Lori Lively’dan ders almayı planlıyor. Hande Erçel kısa zaman önce gazetecilere verdiği röportajda bu kararıyla ilgili kısada olsa bilgi vermişti.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisi şimdi Sen Çal Kapımı dizisinin bitmesini bekliyor, dizi bittikten sonra Amerika’ya gidecekler.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap