1. Ana Sayfa
  2. Kripto para
  3. Fenerbahçe Tokeni Paribu’damı Olucak? Tokenler Yükselişe Geçti!

Fenerbahçe Tokeni Paribu’damı Olucak? Tokenler Yükselişe Geçti!

featured

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, uzun bir süredir bitcoin yatırımcılarının merakla beklediği açıklamayı geçtiğimiz gün açıklamıştı.Fenerbahçe kulübünün diğer futbol takımları gibi kazanç elde edebilmek için kripto para dünyasına gireceğini açıklamıştı.Uzun süredir merakla beklenen  diğer futbol kulüplerinin de yükseklişine neden olan konuşma Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşan Ali Koç  taraftar tokeni projesini 10 gün içinde başlatacaklarını müjdelemişti. Şimdi bu konuda ilk ayrıntılar ortaya çıktı.

Ali Koç  konuşmasında Süper Lig‘de birçok kulübün kendi kripto para stratejilerini, yol haritalarını ve iş birliklerini açıkladığını belirtmiş; Fenerbahçe olarak sessiz kaldıklarını eklemişti. Şimdiye kadar yurt içi ve yurt dışından 10 ayrı firmayla bu konuyu değerlendirdiklerini söyleyen Koç, cazip bir teklif aldıklarını da konuşmasında geçirmişti. Gelen bilgilere göre kulüp, yüksek bir meblağ karşılığında bir kripto para borsası ile anlaşmaya vardı.

Ajansspor’dan Ceyhun Kuburlu’nun özel haberine göre Fenerbahçe, taraftar token projesi için Paribu ile yıllık 200 milyon TL karşılığında anlaşma sağladı. Ancak daha önce kulübün, Bitçi’nin 400 milyon TL‘lik teklifini reddettiği söyleniyor. Aradaki iki katlık bu farka rağmen neden böyle bir karar alındığı ise merak konusu oldu.

  1. Öte yandan şu an için konuya ilişkin resmi kaynaklardan herhangi bir açıklama gelmiş değil. Ancak yine de gün içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü ya da Paribu şirketinden, iddia edilen iş birliği hakkında bir açıklamanın gelmesi bekleniyor.
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap