İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto para
  3. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Kripto Para Borsasına Gireceklerini Duyurdu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Kripto Para Borsasına Gireceklerini Duyurdu

featured

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç , FB TV’de Ekonomi Basını ile Buluşma adlı programda Fenerbahçe’nin ekonomik raporlarından gelir ve giderlerinden sponsor değişimlerden , yeni getiriler kazanmak için yeni projeler geliştirdiklerini dile getirdi. Bunlardan biride kripto para, adı ne olur tam olarak bilinmez ama taraftar ve borsa takipçileri tarafından Fenercoin adı dolaşır vaziyette.

Ali Koç : ‘Kripto para işine gireceğiz’

Programdaki sözlerine dijital yatırımlarla da ilgili olarak, “100-150-200 diye gidecek bir dijital gelir beklentimiz var. YouTube projesini başlattık 5-6 milyon lira gelire geldik, kripto yapacağız vs. Bunlardan 100-150 milyon gelir getirmemiz lazım. Elimizde gayrimenkullar var, bunları devletimizin de belki omuz vermesiyle geliştirebilme imkanlarını kovalamamız gerekiyor. Emlak furyasını kaçırdık. Kenan Evren Lisesi 10 sene önce bizim olsaydı, belki bu yakanın en büyük gayrimenkul projesi olacaktı, artık o kadar cazibesi yok. Geçmişte düşünülenlerle gelinenler arasında fark var” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin haftalar öncesi bu sinyali şimdi doğruluk payını iyice kazandırmış oldu.Merakla beklenen bir diğer haber artık kripto para’nın ne zaman borsalarda yatırımcılarına kavuşacağı.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap