İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games’den Yeni Ücretsiz Oyun ; Frostpunk

Epic Games’den Yeni Ücretsiz Oyun ; Frostpunk

featured

Pandeminin de etkiside olduğunu düşündüğüm daha çok kitlelere ulaşabilmek için oyunlarda ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Oyun sektörünün devlerinden Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Şuan için 50 TL değerinde olan Frostpunk oyunu’nu oyunseverlere ücretsiz olarak paylaştı.Oyunu önümüzdeki bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilir ve erişebilirsiniz.

Oyunun Konusu

Bir şehir inşa eden hayatta kalma video oyunudur. Sadece “Kaptan” olarak bilinen oyuncu, işçiler, mühendisler ve çocuklardan oluşan küçük bir hayatta kalan grup ve bir şehir inşa etmek için birkaç küçük malzeme ile başlar. Oradan oyuncular, sürekli dalgalanan sıcaklıkların ortasında toplumlarını sıcak ve sağlıklı tutmak için kömür, ahşap, çelik ve yiyecek hasat eder.

50 binin üzerinde yoruma sahip olan oyun ‘Çok Olumlu’ genel ortalamaya sahip. Bu tür oyunlara meraklı kişiler için ideal bir oyun.

Oyun ilk olarak Nisan 2018’de Microsoft Windows için piyasaya sürüldü, daha sonra Ekim 2019’da PlayStation 4 ve Xbox One ve Şubat 2021’de macOS için kullanımıyla birlikte oyun severlere ulaştı.Oyun piyasaya sürüldükten sonra genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve piyasaya sürüldükten sonraki üç yıl içinde 3 milyondan fazla sattı.

Frostpunk oyununu  Epic Games Store’dan erişebilirsiniz ve Epic Games Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 10 Haziran 18.00 itibarıyla sona erecek ve daha sonra yerine yeni bir oyun verilecek. 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap