İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. En İyi Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklıklar Hangileridir?

En İyi Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklıklar Hangileridir?

featured

En iyi kablosuz kulaklık arayışı her geçen gün daha çok araştırılıyor ve kullanıcıları tarafından en iyi kulaklık hangisi merak edilir hale geldi. Kategorinin en çok satanı olan Apple‘ın AirPod’ları, Bununla birlikte, bu günlerde birkaç rakip, üstün ses kalitesi ile performans ve pil ömrü sunan kulaklıklara bakacağız. AirPods’un ve AirPods Pro’nun yalnızca Apple’a özgü ekstra özelliklerinden yararlanamayan Android kullanıcıları için bu kulaklıklar daha uygun .

En iyi gürültü önleyici kulaklıklar

Bose QuietComfort Earbuds

Bose QuietComfort Earbuds

Birçok yönden, mükemmel , özellikle de şu anda bir kulaklık setinde tartışmasız en iyisi olan ses ve gürültü engelleme söz konusu olduğunda işe yarayabilecek kullanımından performans açısından memnun olabileceğiniz bir marka. Apple’ın en çok satan AirPods Pro  kablosuz gürültü önleyici ile eşit derecede  . Ancak AirPods Pro’nun daha küçük tasarımı, biraz daha rahat oturması ve üstün sesli arama yetenekleri, Bose’u doğrudan şampiyon ilan etmeyi zorlaştırıyor diyebiliriz.

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung’un uzun zamandır beklenen aktif gürültü önleyici modeli ve yükseltilmiş ses ayrıntılarıyla birlikte gelen kulaklıkları yüksek beklentilerle geldi. Buds Live’da da gürültü engelleme var, ancak oldukça mütevazı olduğunu söylemek gerek.

Buds Pro çoğunlukla etkileyicidir, ancak ne kadar iyi olduklarını düşündüğünüz, nihayetinde kulaklarınıza ne kadar iyi oturduklarına bağlı olacaktır. Diğer uyarı, Samsung’un yeni 360 Audio sanal surround özelliğinin yalnızca Samsung’un en yeni Galaxy S21 modelleriyle çalıştığınıda unutmayalım. Zaman içinde donanım yazılımı yükseltmelerinin küçük iyileştirmeler sunacağını ve er ya da geç bazı indirimler göreceğimizi umuyorum.

Sennheiser Momentum True Wireless 2

Sennheiser Momentum True Wireless 2

İkinci nesil Momentum True Wireless 2 ucuz değil, ancak bu kablosuz kulaklık seçimi, biraz daha küçük, daha rahat bir tasarım,  7 saate kadar pil ömrü sunuyor ve aramalar sırasında çok iyi gürültü azalttıyor. Bu Bluetooth kulaklıkların siyah rengini beğenmediyseniz, artık beyaz bir versiyonu da mevcut. En önemlisi, Momentum True Wireless 2, AirPods Pro’dan açıkça üstün ses kalitesi sunan kablosuz kulaklıklardan olduğunu söylenebilir. 

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro  yine gürültü engelleme özelliğine sahip harika bir çift gerçek kablosuz kulaklık olmayı başarıyor. Bu büyük ölçüde başarılı tasarımları ve uyumları, gelişmiş bas performansı ve etkili gürültü engelleme özelliklerinden de kaynaklanmaktadır ve şimdi bu kablosuz kulaklıklar,  film ve TV şovlarını izlemek için yeni bir sanal ses modu olan uzamsal ses ile güncellendi.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap