1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Elon Musk’tan Şaşırtıcı Açıklama

Elon Musk’tan Şaşırtıcı Açıklama

TESLA'nın Kurucusu Elon Musk'tan Sert Açıklama

featured

Apple ve Epic Games arasından uzun zamandır süren bir mücadeleyi çoğu kişi biliyor. Epic Games dünya çapında popüler olan bazı oyunları App Store üstünden kullanıcılara sunuyor ancak Apple bu oyunlar üzerinden tüm sistemler için yüzde 30 oranında kesinti yapıyor. Apple tarafından yapılan açıklamada bu vergi kesintilerinin internete kürsel bir vergi getirmeyi amaçladığını belirtiuyor.

Son dönemde iyice ateşlenen bu tartışmadan Elon Musk ‘da Epic Games’i haklı bulan birkaç tweet paylaştı. Genelde kripto paralarla ilgili attığı twitlerle piyasyı hareketlendiren ve çok konuşulan Elon Musk, Apple hakkında kesin ve sert bir dil kullandı. Paylaştığı twitinde Musk, Epic Games’i haklı bulduğunu belirtti.

 

Tesla ve SpaceX’in kurucusu ve CEO Elon Musk’ın twitine çok sayıda cevap geldi Kullanıcılardan bazıları Musk’tan Apple’a rakip bir firma kullanmasını dahi yazdı. Bazı Twitter kullanıcıları ise Tesla araçları hakkında şikayetlerini ve aracın şarj girişlerinin değiştirilmesi konusunu Musk’a cevap olarak yazdılar

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
cNNTürk

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap