1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Elon Musk Anonymous’u Twitter’da Tiye Aldı

Elon Musk Anonymous’u Twitter’da Tiye Aldı

featured

Elon Musk, Anonymous tarafından tehdit edilmesini ti’ye alarak dalga geçti geçtiğimiz günlerde ünlü hacker grubu tarafından kripto para piyasasını manipüle ettiği ve küçük yatırımcılarının hayallerini çaldığı iddia edilen Musk , grup tarafından açıklanan tehdit videosu’na yaptığı paylaşımlar ile gelen tehditlere çok da kulak asmadığını gösteriyor.

Bu sefer de bir takipçisinin hazırladığı parodi Anonymous videosuna gülücük emojisi atarak ünlü hacker grubunu tiye aldı.

İşte Elon Musk’ın Anonymous’u tiye aldığı paylaşım

Ünlü Aktivist hacker grubu Anonymous, Elon Musk‘ı paylaştığı bir video ile tehdit etmişti. Grubun yayınladığı videoda, Odadaki en zeki kişi olduğunu düşünebilirsin ama artık eşini buldun.Biz Anonymous! Biz bir orduyuz! gibi ifadeler kullanılmıştı.

Tesla’nın gelirlerinin büyük bir bölümünü araba satışları değil Bitcoin olduğunu hatırlatan Anonymous, Musk’ı ABD hükümetinin yararına Bitcoin’i kötülemekle suçladı. Birçok olayı örnek göstererek Musk’ın çevrecilik ve yenilikçilik adına attığı adımların gelir elde etmek için yapıldığını iddia eden grup, ünlü milyarderi paylaştığı manipülatif gönderilerden dolayı ‘fakir insanların geliriyle oynamakla’ suçladı.

Video sonrası, kısa bir süre açıklama yapmayan Musk, kripto para ile ilgili bir kaç paylaşımını kaldırmıştı. Şuan için Elon Musk’un tiye aldığı konusu ise Tesla yatırımcısı olduğu iddia edilen bir kişinin ” Anonymous ikinci videosunu paylaştı çocuklar. Bu işin sonu iyi değil ” şeklinde bir ifade ile parodi videosunu paylaştı.Elon Musk videoyu gülümseyerek yanıtladı.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap