İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. CZN Burak Yorumlara Ateş Püskürdü!

CZN Burak Yorumlara Ateş Püskürdü!

featured

Ülkemizde 28 Temmuz’dan beri birçok yerde devam eden yangınlarda söndürme çalışmalarına birçok ünlünü de destek verdiği görülüyor. Kimleri sosyal medyadan yardım organize ederek kimisi bağış yaparak kimi de söndürme çalışmalarına katılarak destek veriyor. Onlarda biri de restoranlarıyla ünlü CZN Burak adı ile bilinen Burak Özdemir. Beyaz gömleği ve beyaz ayakkabısıyla ile söndürme çalışmalarına katılan CZN Burak’ın ev tipi yangın söndürme tüpüyle alevlere müdahale etmeye çalıştığı görüldü.

Alevlere yaklaşan CZN Burak fenalaşınca ambulansa götürülerek müşahede altına alındı. Bu anları sosyal medyadan paylaşan CZN Burak yangını şova çevirdi,  şeklinde birçok tepkiyle karşılaştı. Sosyal medyadan ağır linçlere maruz kalan CZN Burak şu açıklamalara yer verdi: Bazı insanların içinde maalesef kötülük bitmiyor. Antalya’ya yardım için gittiğimizde, oraya vardığımız zaman bir yangın gördük. Kendi çabamızla yardım etmeye çalıştık.. Zaten sonradan itfaiyeciler dahil oldu ve sol tarafı söndürdük. Sadece elimizden geleni yaptık. Hiçbir zaman için kimseden bir beklentim olmadı, olamaz da. “Bazı kötü niyetli insanlar kötü niyetleriyle iftira atmaya devam ediyorlar. Kim ne derse desin her zaman elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Beni destekleyenler iyi ki varsınız.”

CZN Burak’ın yanı sıra yangın bölgesinde Ahbap Derneği Başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent, Gamze Özçelik gibi isimler de destek veriyor.

 

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap