1. Ana Sayfa
  2. Kripto para
  3. Bitcoin Tahminleri Tutan Analist, Yükseliş Trendine Tarih Verdi

Bitcoin Tahminleri Tutan Analist, Yükseliş Trendine Tarih Verdi

featured

Yatırımcılarına uzun süredir kazandıran Kripto para borsası bir süredir düşüşlerde, borsalarda kazandıran dönemlere Boğa düşüşlere Ayı sezonu adı verilen kripto paralar bu ara baya engebeli bir süreçten geçiyor.

Bu konuda tecrübeli tahminleri ve analizlerini paylaşan Dave The Wave olarak bilinen analist, daha öncesinde kripto para lideri Bitcoin’in (BTC) 60.000 dolardan düşeceğini öngörmüş bu haberi twitter’da paylaşmıştı ve bizlerde bu düşüşü görmüştük.

Yeni tahminlerde bulunan analist, Twitter hesabından takipçilerine bazı grafik paylaşımlarında bulunarak, düşüncelerini paylaştı.

Analist Dave The Wave’e göre yılın üçüncü çeyreği ile birlikte Bitcoin düşüş trendinden kurtulabilir.

Kripto para yatırımcılarının duymak istediği bir cümle ,“Her şey olumlu olursa ve histogramla ölçülen momentum temelinde, Ağustos gibi erken bir zamanda trendin döndüğünü görme şansımız çok yüksek.”

Dave the Wave göre önümüzdeki aylarda Bitcoin olası bir geri yükseliş beklesede, lider kripto para biriminin yükselişi başlamadan önce 20.000 doları görebileceğini dikkate getiriyor.

Bunu twitter mesajında ;“Kısa zaman diliminde baş ve omuz modeli gibi görünmeye başladı, belki çalışabilir…” olarak gönderisini paylaştı.

Yatırım tavsiyesi değildir

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap