İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Back 4 Blood Açık Beta Ön Siparişler Başladı!

Back 4 Blood Açık Beta Ön Siparişler Başladı!

featured

Back 4 Blood’ın 12 Ekim’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’yi piyasaya sürmesine kadar bekleyecek fazla vaktimiz yok . Hatta çıkış gününde Xbox Game Pass’e bile geliyor. Ancak şimdilik, oyunun Açık Beta’sını kontrol etmenin zamanı geldi.

Açık Beta’da yer almak isteyenler için 5 Ağustos’ta erken erişim başlıyor ve oyunu ön sipariş veren herkese bir kod gönderilecek ( Amazon’da bakın ). Ancak, erken erişim elde etmenin tek yolu bu değil, çünkü Twitch yayınlarında oyunu kontrol eden herkes için kodlar da mevcut olacak. İşte bilmeniz gereken her şey ve Beta’ya nasıl erişeceğiniz.

Açık Beta’ya Nasıl Erişilir

Back 4 Blood Beta’yı 5 Ağustos’ta başladığında oynamak istiyorsanız , iki şeyden birini yapmanız gerekir. Oyunu önceden sipariş edebilir veya Açık Beta canlıyken 1 saatlik Back 4 Blood Twitch akışını izleyebilirsiniz . Bu size Beta’nın Erken Erişim aşaması (5-9 Ağustos) için bir kod verecektir. Ancak, sadece beklemek istiyorsanız, Açık Beta 12 Ağustos’ta herkese ücretsiz olarak sunulacak ve ona erişmek için bir koda ihtiyacınız olmayacak.

 

  • En başından aksiyona dalmak istiyorsanız, oyunu Amazon’dan ön sipariş vermenizi öneririz , çünkü perakendeci oyun şirketi Ekim ayında piyasaya çıkana kadar sizden ücret almayacaktır. Bu, Açık Beta’dan sonra oyunu beğenmeseniz de, ön siparişinizi her zaman ücretsiz olarak iptal edebileceğiniz anlamına gelir.
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap