İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. “Ayrılık” dizisinin çekimlere başlayacağı tarihi Yiğit Kirazcı açıkladı

“Ayrılık” dizisinin çekimlere başlayacağı tarihi Yiğit Kirazcı açıkladı

Ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı rol aldığı Ayrılık dizisinin sete başlayacağı tarihi açıkladı

featured

Geçtiğimiz sezonda Çatı Katı Aşk dizisinde oynayan Yiğit Kirazcı, bu sezonun yeni başlayacak projesi olan “Ayrılık” dizisinde başrol oyuncusu olarak yerini alacak. Yiğit Kirazcı son zamanlarda yer aldığı projelerde dijital dizilere daha çok yer vermiştir.
Kirazcı Yeni Sezonda ”Ayrılık” Dizisiyle Ekrana Geliyor
Bir çok önemli projelerde yer alan Kirazcı, yeni sezonda ekran karşısına The Split uyarlaması olan “Ayrılık” dizisinin başrol oyuncusu olarak geçiyor.
Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya, Sumru Yavrucuk ve bir çok başarılı oyuncuyla birlikte yer alacağı “Ayrılık” dizisinde okuma çalışmalarına da başlayan Kirazcı, okuduğu bestenin isminin Ayrılık olduğunu ve provanın güzel geçtiğiyle ilgili açıklamada bulundu.
“Ayrılık” Dizi Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?
Dizinin 3 Ağustosta çekimlere başlayacağına dair ilk bilgi Kirazcıdan geldi. Covid aşısı olunduktan sonra çok fazla evden dışarı çıkmadığını ve bu durumdan şikayetçi olmadığıyla bağlı açıklamada bulundu.
Herkesin bildiği üzere Kirazcı rol aldığı “Aşkın Kıyameti” filminde tanıştığı Pınar Deniz’le aşk hayatı yaşıyor. Sevgililerin bu, sezonda iki farklı hukuk dizisinde yer alacakları bildirildi. Ağustostan itibaren sete çıkan iki sevgilinin kariyerleri için farklı bir dönem başlayacaktır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap