1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. Atiye 3. Sezon Bölümleriyle Netflix’de Final Yapıcak!

Atiye 3. Sezon Bölümleriyle Netflix’de Final Yapıcak!

featured

Netflix’in Türk orijinal dizilerinden izleyicileri tarafından beğenilen ve merakla beklenilen internet dizilerinden biri olan Atiye’nin final sezonunun yayın tarihini açıklandı. Atiye 3. sezon bölümleriyle 17 Haziran’da Netflix abonelerinin karşısına son kez çıkacak.

Dizinin Konusu Nedir?

Yazar Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı adlı eserinden uyarlanan dizi de , istanbullu bir ressam olan Atiye, evrensel sırları ve aynı zamanda kendi geçmişiyle bağları olan bir arkeolojik sit alanını keşfetme macerasına atılıyor.

Atiye’nin Göbeklitepe’de başlayan ve Kapadokya ile Mardin gibi bölgelerde devam eden macerası yine Göbeklitepe’de son bulucak.

Çekimlerine İstanbul’da başlanan dizi Türkiye’nin ve Anadolu’nun turizm, kültürel ve tarihi ile büyük öneme sahip mekanları ve şehirlerinide kapsayan dizinin yaratıcılığını Onur Güvenatam’ın, yapımcılığını Pelin Ekinci Kaya’nın üstlendiği, Atasay Koç ve Cansu Çoban’ın birlikte kaleme aldığı Atiye’nin son sezonunda yönetmen koltuğunu ise Burcu Alptekin ve Gökhan Tiryaki paylaşıyor.

3. Sezonda Neler Olacak ?

Netflix, Atiye dizisinin 3. sezon konusunu şu şekilde bizlere aktarıyor : “Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür) şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan yıllar sonra onun izini bulurlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden’den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.”

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap