İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Apple Güncellemesi Sonrası , Telefonlarda Performans Düşüklüğü Yaşandı! Şikayetler Artıyor

Apple Güncellemesi Sonrası , Telefonlarda Performans Düşüklüğü Yaşandı! Şikayetler Artıyor

featured

Apple’ın aylar önce 24 Mayıs’ta yayınladığı iOS14.6 güncellemesinden sonra kullanıcılardan sosyal medya üzerinden sayısız şikayet geldi. Kullanıcılar şikayetler arasında güncelleme sonrası şarjlarının hızla tükendiğinden, telefonlarının ise ısınmasından şikayet ettiler.

Şikayetler sonrası Apple’den cevap geldi

Apple Twitter’dan gelen eleştirilere daha fazla sessiz kalamadı ve “Daha fazla pil ömrü istemenizi anlıyoruz ve size yardımcı olabiliriz. Hangi model iPhone kullanıyorsunuz? Ayarlar > Pil > Pil Sağlığı’nı işaretlerseniz, orada hangi sayı var? DM’den bize bildirin, lütfen, oradan devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.Bu kadar kişiden gelen dm’leri sizce cevaplayabilirlermi?

Bir YouTube kanaIı konuyla alakalı video yayınladı. Video içeriğinde yeni güncellemenin telefonlara nasıl zarar verdiğini gösterdi. 24 Mayıs’ta yayınlanan videonun sonunda iAppleBytes adlı kanal “Bu, cihazlarımda şimdiye kadar gördüğüm en kötü pil sonucu” diyerek sözlerini söyledi.

Bilinmesi gerek bir başka şey Apple, genellikle her sonbaharda yeni bir iPhone modeliyle uyumlu büyük yazılım güncellemeleri yayınlıyor.Bir diğer güncelleme ise 11 Haziran’dan sonra olarak tahmin ediliyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap