1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. “Another Self” dizisinin başrol oyuncusu koronaya yakalandı

“Another Self” dizisinin başrol oyuncusu koronaya yakalandı

Tuğba Büyüküstün koronaviruse yakalandı

featured

Neftlix dizi çekimleri zamanı başrol oyuncularından olan Tuğba Büyüküstün covide yakalandığından dolayı dizi çekimlerine ara verilmişti. Tuğba Büyüküstün ilk olarak, tedavisine hastanede başlanmış, durumu normale döndükten sonra tedaviyi evinde devam ettirmiştir. Bu süre zarfında diğer oyuncular ve ekip arkadaşları mecburen İstanbul’a geri döndü. Böyle bir olayın yaşanmasının ardından tüm dizi ekibi tekrar koronavirus kontrollerinden geçirildi.
“Another Self” dizisinin yönetmeni olan Burcu Alptekin, Tuğba Büyüküstün’ ün iyileştiğini ve çekimlere önümüzdeki hafta başlayacaklarıyla bağlı gazeteci Birsen Altuntaş’a röportaj verdi.
Dizi’nin Başrol Oyuncuları Kimler Olacak?
“Another Self” projesinin baş rolündeki oyuncular Boncuk Yılmaz, Murat Boz , Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak olacaktır. Bu olaydan sonra bayram tatili de olması diziye epeyi bir ara verilmesine sebep oldu.
Oyuncu Tuğba Büyüküstün’ ün tam iyileşerek oyuncu kadrosuna geri döndükten sonra, çekim ekibi Ayvalık’a dönerek çekimlere kaldıkları yerden başlayacaktır. ” Another Self”in çekimlerinde başka bir sorun yaşanmazsa 2022 yılında seyircilerle buluşacaktır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap