İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Amazon Prime Abonelerine Battlefield 4 Ücretsiz Oldu!

Amazon Prime Abonelerine Battlefield 4 Ücretsiz Oldu!

featured

EA, Battlefield 6’yı 9 Haziran’da resmen açıklamaya hazırlanırken Amazon Prime üyelerinin Battlefield 4’ü şu anda ücretsiz olarak alabileceğinizi size duyurmak isterim.

1-20 Haziran tarihleri arasında Prime Gaming portalında, BATTLEFIELD 4’ü PC’de kullanmak üzere Prime üyelerine ücretsiz olarak ayda 7,90 TL karşılığında ek ücret ödemeden erişmenizi sağlıyor.Bu sayede Battlefield dünyasının aksiyonuna geçmeniz ve tanımanız sağlanıyor.

Prime üyeleri, Battlefield 4’ün standart sürümü için Origin’de değiştirilebilir bir oyun kodu talep edebilir. Kodunuzu burada talep edebilirsiniz, ancak yalnızca Origin’de kullanılabilir bu kod , bu nedenle henüz bir EA hesabınız yoksa bir EA hesabı oluşturmanız gerekir. Kodu kullanmak için, oturum açtıktan sonra Origin menüsüne gidin ve “ürün kodunu kullan”ı seçiniz.

Amazon, Gaming kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu diğer oyunların arasında BFF or Die, Newfound Courage, Lost in Harmony, Batman: The Telltale Series, Mugster, Spitkiss, Frog Climbers, Mana Sparkle ve Bombslinger bulunuyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap