1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. 100 Years! Bu Yüzyılda İstesede Kimsenin İzleyemeyeceği Film!

100 Years! Bu Yüzyılda İstesede Kimsenin İzleyemeyeceği Film!

featured

Konusu ve detayları pek bilinmeyen gizemli film, başrolü de üstlenen John Malkovich tarafından yazıldı. Filmin yönetmenliğini Desperado ile Dünya çapında bir şöhrete kavuştuktan sonra bilinçli olarak ikinci sınıf filmler çekme yoluna giren Robert Rodriguez üstlendi.

Yayınlanan tanıtımlarda filmin bilim – kurgu öğeleri içerdiği anlaşılmakla beraber türüne dair de net bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca filmin süresine dair de herhangi bir açıklama yapılmış durumda değil.

John Malkovich dışında oyunca kadrosuna dair tek bilgi, Shuya Chnag ve Makro Zaror’un da oyuncu kadrosunda yer aldıkları. Film müzikleri arasında yer alacak şarkılardan tek bilineni ise The Beatles’ın efsane şarkılarından biri olan ve daha önce birçok filmin müzikleri arasında kullanılan Across The Universe.

100 Years, zaman kilidi bulunan, kurşungeçirmez ve mühürlü bir şekilde muhafaza ediliyor. Filmin pazarlama stratejisi de oldukça sıra dışı ve tuhaf. Film, bir şişe konyak ile beraber muhafaza ediliyor. Filmin yapımcısı ve sponsoru olan Fransız Louis XIII Cognac ile.
Konyağın ideal rafine süresinin 100 yıl olduğunu ifade eden firma, 100 yıllık bekleyiş ile filmin yanında muhafaza edilen konyağın da kusursuz bir hale geleceğini belirtiyor. Sponsor firma, filmin 2115 yılında Fransa’da yapılacak olan galası için 1000 adet metal bilet üretti ve bu biletleri rastgele şekilde 1000 konyak şişesine yerleştirildi.

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap